Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Uwaga Rodzice!

Drodzy Rodzice!

W związku z wprowadzeniem w całym kraju stanu epidemii przedszkola zostały zobowiązane do realizacji zajęć w formie zdalnej od 25.03.2020r do 10.04.2020r. Funkcjonowanie placówek oswiatowych w okresie epidemii koronawirusa ma się odbywac na specjalnych zasadach. Zawieszenie prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nie oznacza zawieszenia przez przedszkole wszystkich form działalności. MEN zaleca aby w tym okresie nauczyciele wspierali rodziców w organizowaniu czasu z dzieckiem w domu, w nauce przez zabawę i kontaktowali się z rodzicami przy wykorzystaniu np. strony internetowej przedszkola, e-maila. ( Rozporządzenie MEN z 20.03.2020r.- Dz. U. poz.493 ).

W czasie epidemii przedszkole w realizacji kształcenia na odległość wykorzystuje opracowane materiały edukacyjne, które nauczyciel będzie przesyłał Państwu przez e-mail lub na facebooku. Ponadto na stronie internetowej naszego przedszkola znajdować się będą propozycje zabaw (linki) do wykorzystania z dzieckiem w domu.

Chciałam również przypomnieć Państwu, iż w związku z epidemią koronawirusa obowiązuje zakaz wstępu na teren przedszkola osobom niebędącym pracownikami placówki.

W razie pytań prosimy o kontakt e-mail, telefoniczny lub sms.

Dyrektor Przedszkola

Jolanta Ostrowska

 

 

 

Data dodania: 2020-03-20 16:26:49
Data edycji: 2020-03-30 11:51:43
Ilość wyświetleń: 640

"Nie oczekuj, że twoje dziecko będzie takim, jakim ty chcesz żeby było. Pomóż mu stać się sobą, a nie tobą"

Janusz Korczak

Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej